Gewijzigde stemlocaties gemeenteraadsverkiezingen

Op woensdag 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezing. Door te stemmen bepaalt u mee wie er straks in de gemeenteraad komt. Dit jaar is een aantal stemlocaties gewijzigd. 

Gewijzigde stemlocaties

Tijdens de voorgaande verkiezingen kon u stemmen bij Kindcentrum Plataan, het oude gemeentehuis aan de Deken Frankenstraat en Joris Zorg. Deze locaties komen tijdens de volgende verkiezingen te vervallen. Daarvoor in de plaats kunt u stemmen in het nieuwe gemeentehuis aan de Sint Jorisstraat, het Boterkerkje en de kapel van Joris Zorg (ingang Gasthuisstraat).

Waar kan ik stemmen?

Op uw stempas staat het adres van een stembureau bij u in de buurt. De stemlokalen zijn open van 7.30 uur tot 21.00 uur. In onze gemeente zijn de volgende stembureaus geopend:

  • Gemeentehuis, Sint Jorisstraat 55, Oirschot
  • Kindcentrum De Linde, Spoordonkseweg 1, Oirschot
  • Het Boterkerkje, Vrijthof 3, Oirschot
  • Kapel JorisZorg, Sint Jorishof 2 (ingang Gasthuisstraat), Oirschot
  • Dorpshuis Hart van Spoordonk (twee stembureaus) - 1, Bernadettestraat 2, Spoordonk
  • OBS De Korenbloem, Castaert 98, Oirschot
  • Groot Bijstervelt (residentie), Montfortlaan 12, Oirschot  
  • De Kerk Oostelbeers, Kerkstraat 10, Oostelbeers
  • Kantine Beerse Boys, Sportparklaan 2A, Middelbeers
  • Bij Ons, plek om te zijn, Doornboomstraat 32, Middelbeers 

Meer weten?

Op www.oirschot.nl/verkiezingen en www.elkestemtelt.nl leest u meer informatie over de gemeenteraadsverkiezing. Ook informeren we u de komende weken verder via de gemeentepagina in het Oirschots Weekjournaal.