Vanuit de raad: spreekrecht inwoners

Op 21 oktober vindt een raadsbijeenkomst plaats. De bijeenkomst is in de raadszaal van het gemeentehuis van Oirschot en start om 19.30 uur. Tijdens deze bijeenkomst is er de mogelijkheid om in te spreken over de onderwerpen die op de agenda staan van de besluitvormende raadsvergaderingen van 28 oktober en 11 november.
 

U kunt op 21 oktober over de volgende onderwerpen inspreken:

  • Zienswijze bovenregionale samenwerkingen MRE Weert-Meierijstad-Venlo
  • Tam Omgevingsplan Schoolstraat 5 Oostelbeers
  • Tam-IMRO Omgevingsplan Neereindseweg G 2973
  • Vervolgonderzoek herbestemmen locatie gemeentehuis Deken Frankenstraat 3
  • Verzoek invoering Bedrijven investeringszone (BIZ) Westfields 2026-2031
  • Begroting 2026

De bijbehorende stukken zijn te vinden op pagina over de gemeenteraad
 

Hoe werkt inspreken?

In totaal is 30 minuten beschikbaar voor insprekers. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. De voorzitter verdeelt de spreektijd evenredig over de sprekers als er meer dan zes sprekers zijn.

Wilt u van het spreekrecht gebruik maken? Maak dit uiterlijk maandag 20 oktober 19.30 uur kenbaar bij de griffie (via griffie@oirschot.nl of via 0499 - 58 33 33). Vermeld daarbij uw naam en telefoonnummer en het onderwerp waarover u wilt inspreken. 

Raadsbijeenkomst 21 oktober

Na de inspraak staan de volgende onderwerpen op de agenda van de raadsbijeenkomst:

  • A58 en Boterwijk/Den Heuvel (beeldvormende sessie)
  • De Stoelendans (beeldvormende sessie)

Alle sessies vinden plaats in de raadszaal van het gemeentehuis van Oirschot. U bent van harte welkom op de publieke tribune. (Live) meekijken kan ook via de pagina van de gemeenteraad